بازار فروش رنگ های صنعتی | شرکت تولید و توزیع انواع آن

بازار فروش رنگ های صنعتی با توجه به افزایش روزافزون صنایع و همچنین کابردهای فروانی که دارد یکی از پرفروش ترین رنگ های موجود در بازار کشور است. ما در زیر به تعریف رنگ صنعتی و کاربردهای آن و همچنین بازار فروش آن می پردازیم.

رنگ صنعتی

رنگ صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

رنگ صنعتی معمولا از مواد شیمایی مختلفی تولید می شود و جهت جلوگیری از ساییدگی بدنه و خوردگی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از مهم ترین صنایع استفاده کننده از رنگ های صنعتی می توان به صنعت خودروسازی و واگن سازی اشاره کرد. صنایع کشتی ساز و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی یکی دیگر از طرفدارن رنگ صنعتی می باشند. همچنین در بسته بندی های مواد غذایی برای جلوگیری از خراب شدن محتویات آن و خوردگی ظروف، رنگ صنعتی کابرد دارد.

فروش رنگ های صنعتی

لیست کارخانه های رنگ صنعتی در ایران

کارخانه های متعددی در ایران و همچنین سایر کشورهای جهان اقدام به تولید رنگ های صنعتی می کنند از جمله کارخانه هایی که در ایران رنگ صنعتی تولید می کنند عبارتند از: رنگ و رزین فراز پیشه،شرکت رنگ سازی امید پتروشرق،سازه رهاورد دنا،رنگ سازی ماهان،رنگ اسوه، صنایع رنگسازان برجیس،رنگ بینالود و…
در این کارخانه ها علاوه بر تولید انواع رنگ های صنعتی رنگ های ساختمانی نیز تولید می شود. کیفیت رنگ ها با توجه به درصد استفاده از رزین ها در هر کارخانه متفاوت است.

تولید انواع رنگ صنعتی

نمایندگی پخش بهترین نوع رنگ صنعتی

نماینگی ها و فروشگاه هایی بسیار زیادی در سرتاسر کشور مبادرت به فروش رنگ های صنعتی می کنند و همچنین فروشگاه های فروانی در بستر اینترنت انواع رنگ ها را عرضه می کنند این مجموعه افتخار دارد تا به شما مشتریان در خرید رنگ های صنعتی با کیفیت عالی و با نازلترین قیمت راهنمایی و مشاوره دهد.

نماینگی فروش انواع رنگ

خرید عمده رنگ صنعتی با نازلترین قیمت

این مجموعه یکی از بزرگترین بازارهای فروش رنگ صنعتی در کشور به صورت عمده محسوب می شود. برای خرید رنگ های صنعتی بصورت عمده بهتر است بصورت مستقیم  از خود کارخانه های تولید رنگ اقدام به خرید رنگ کنید. اگر قصد خرید رنگ صنعتی بصورت عمده را دارید برای راهنمایی و مشاوره و همچنین استعلام قیمت ها با راه های ارتباطی ما در این صفحه تماس بگیرید.

بازار فروش رنگ های صنعتی

ایران یکی از کشور های تولید کننده ی رنگ های صنعتی در منطقه می باشد که علاوه بر تامیین نیاز ذاخلی کشور،به کشورهای همسایه و کشوره های حوزه ی خلیج فارس نیز صادرات فروان دارد. از جمله بازار فروش رنگ صنعتی که عمده رنگ های صنعتی تولید داخل به آنها صادر می شود با توجه به آمار صادراتی سال های پیش میتوان به ترکمنستان،افغانستان،عراق و … اشاره کرد.

بازار رنگ های صنعتی